Вітаємо наших студентів -учасників науково-практичної конференції у Сєвєродонецькому коледжі культури і мистецтв імені С.Прокоф’єва

Проект поєднання України «Мистецтво без меж» має своє продовження в активному залученню наших студентів до самореалізації їх у науково-дослідницькій роботі. Адже саме така співпраця талановитої молоді надає можливість юним науковцям відчути свою значимість у суспільстві, формує в студентської молоді цінності на засадах загальноукраїнської ідентичності та патріотизму.

В грудні 2018 року на базі ОКЗ «Сєвєродонецький коледж культури і мистецтв імені С.Прокоф’єва» відбулася Обласна відкрита науково-практична студентська конференція «Українська музична культура очима молоді: теоретичний, історичний і педагогічний аспекти».

Слід зазначити, що цей захід об’єднав у творчій співпраці студентів-доповідачів  та викладачів Сєвєродонецького обласного коледжу культури і мистецтв та Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського. Метою проведення науково-практичної конференції є заохочення до наукової та дослідницької роботи молодих музикознавців, не байдужих до розвитку сучасної наукової та критичної думки.        

Наші студенти вже вдруге приймають участь у конференціях та інших заходах Сєвєродонецького коледжу. Особливістю цьогорічної конференції є те, що завдяки проекту  «Змінимо країну разом», ідея якого полягає у культурному обміні між навчальними закладами, вона відбувалася у декілька етапів.

Юні музикознавці двох навчальних закладів мали змогу обмінятися своїми творчими досягненнями ще у листопаді.  Студенти Дрогобицького музичного коледжу Аліна Стеблак (кер. Соловей Л.М.), Світлана Токар (кер. Дмитрієва О.М.) і Юлія Нечіпор (кер.Лельо З.Ю.) мали можливість презентувати свої роботи у Сєвєродонецьку, а студенти Владислава Мажнікова (кер. Михайлова А.О.),  Вікторія Зінченко (кер. Скрипнік Л.М.) та  автор проекту Наталія Сінченко – заступник директора з навчально-виховної роботи  СККтМ ім. С.Прокоф’єва виступали у нашому коледжі.  Студентами підготовлені  змістовні  доповіді з історії міст Дрогобича і Сєвєродонецька, презентована творчість сучасних митців Галичини та Луганщини.  

У наступному етапі конференції у Сєвєродонецьку прийняли участь студенти Дрогобицького музичного коледжу – Аліса Формазюк (кер. Рудавська О.В.),  Аліна Стеблак (кер. Соловей Л.М.),  Марія Винницька (кер. Макуцька Н.К.). В своїх цікавих і змістовних роботах вони торкались питань маловідомих сторінок життя і творчості українських композиторів, аналізували окремі жанри і твори митців. Тези доповідей увійшли у друкований збірник, виданий Сєвєродонецьким музичним коледжем.      

Вітаємо молодих науковців та їх керівників із важливою подією на шляху мистецького професійного та наукового розвитку.

Лариса Соловей,

викладач ДМК імені В.Барвінського