«Українська пісня – душа українського народу»

Українська пісня… Вона є однією із святинь нашого народу, його найціннішим духовним скарбом, гордістю і красою, геніальною поетичною біографією. З давніх-давен уславилася Україна піснями, які дбайливо, як найдорожча реліквія, передавалися від покоління до покоління. Пісня супроводжує українця від колиски до могили, бо не було значної події в житті народу, нема такого людського почуття, яке б не озвалося в українській пісні ніжністю струни чи рокотанням грому. Український народ створив так багато пісень, що, якби кожного дня вивчати одну нову пісню, на вивчення усіх не вистачило б людського життя.

На запрошення завуча молодших класів ЗОШ №16 Віри Шлярп та з ініціативи завідувача навчально-виробничою практикою Оксани Терлецької-Фиштик відбувся концерт з нагоди Дня української писемності та мови. Ласкавими і привітними посмішками зустрічали студентів музичного коледжу імені В.Барвінського учні школи. У програмі концерту були виконані обробки українських народних пісень для різного складу виконавців. Чудовому виконанню творів завдячуємо Бобер Христині, Іваняк Олесі, Варагашу Роману, Дяківу Василю, Михайлику Петру, Стельмаху Івану, Мацьківу Андрію, Кухтію Любомиру та учням школи педагогічної практики Кучерявому Володимиру і Панасяку Тарасу (клас викл. Тетяни Кисилевич, Надії Старожук, Василя Гамара). Виконавцям вдалося відкрити для слухачів прекрасний світ народної музики, яка може звучати не тільки у вокально-хоровому виконанні, а також в інструментальному. Щирими оплесками присутні дякували виконавцям, які подарували всім гарний настрій.  

Жити в Україні і не знати народних пісень просто не можна. Українці — це саме та нація, яка зростала на своїх піснях, яка вкладала в їх слова усі переживання, душевні потрясіння, все те, що не могла просто забути. Недарма ж говорять, що українська пісня — це бездонна душа українського народу, це його мова.  

                                                                   Світлана Токар,

                                                                 студентка 4 курсу відділу теорії музики

 

This slideshow requires JavaScript.

36 коментарів до “«Українська пісня – душа українського народу»”

 1. Спс блин теперь кр по этому писать

 2. ахахха думаю что все это напишут и будет прикол когда учительница проверит наши кр

 3. Мне задали напесать целый твір по ньому решила поискать в инете а тут……. Даже подробностей нет……….

 4. Не дуже подробно і сильно умно!!!!!

 5. Дуже сверху усно і треба коробко і несильно усними словами…..
  !!;

 6. Мне ето очень сильно помогло я написала больших три абзаца

 7. Дякую як раз шукала текст на укр. літ. 🖤

 8. Ви самі лудше не написали б, а тепер обсуждаєте людину яка зробила це замість вас. Оставляєте свої коментарі? Означає що ви не змогли і пішли гуляти, не подобається? Не показуйте це на публіку вас не просили! Дівчинка і так старалась! Довге скоротіть! А не нагоняєте на людину😒… .

 9. Ви самі лудше не написали б, а тепер обсуждаєте людину яка зробила це замість вас. Оставляєте свої коментарі? Означає що ви не змогли і пішли гуляти, не подобається? Не показуйте це на публіку вас не просили! Дівчинка і так старалась! Довге скоротіть! А не нагоняєте на людину😒… . Тоже мені УМНІКИ😂

 10. Занадто підвищена важливість пісні тому гавно

 11. крутой твор (нет) , говорится Загадками какиемта ну и конечно за кр вам поставят 2

 12. крутой твор (нет) , говорится Загадками, и конечно за кр вам поставят 2

 13. Топ!!!! Не слушайте тех хто обсуждает вас!!!!

 14. Не знаю як всім ну мені сподобалося (ну не те що я шукала) але інформація просто клас дякую 😃 😃 😃 👍🏻👍🏻👍🏻

 15. люблю пісні українські. і пишу свої,та не друку юсь.чудово.мене незна ють,але співають.мене списують і нехай. наварила зела
  аж мя хата зацвіла
  наварила цвіту
  аж зацвіло літо…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.