«Не будь скупим на добре слово»

Протягом 19-22 липня цього року проходив табір «BLESSING CHALLENGE», який з ініціативи капелана о. Євгена Макогона та за підтримки БО «Львівська освітня фундація» організували для дітей воїнів АТО та дітей сиріт студенти Дрогобицького механіко–технологічного коледжу і Дрогобицького музичного коледжу  ім. В.Барвінського та молодь парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці с. Колпець. Табір проходив на базі реколекційного відпочинкового комплексу «Емаус» у селі Стрілки, що на Старосамбірщині.

Усі 4 дні були неймовірно цікавими і захоплюючими. Гаслом табору було обрано «Не будь скупим на добре слово», і всі сарептяни старалися протягом табірного життя дотримуватися   цього принципу. Щоранку о.Євген служив Божественну Літургію, а ввечері читав загальні молитви. Кожного дня  о.Євген та семінаристи проводили працю у групах, в часі яких разом роздумували над головними гріхами та протилежними до них чеснотами. Отець Євген ділився своїми настановами і досвідом з молодшим поколінням. Чудові емоції учасникам табору принесло купання у басейні та ріці Дністер, яка протікає через село. Усі члени табору показали себе з найкращої і найкреативнішої сторони у конкурсі танців та фотоквесті.

Протягом усього табору життя студентів і дітей було пов’язане з Богом, спортом та музикою. Мальовничість нашого краю, українська пісня та Боже благословення були запорукою чудово проведеного часу та великої кількості емоцій і спогадів.

Дякуємо усім учасникам сарепти за можливість прекрасно провести час, зустріти нових друзів і нагоду зануритися у атмосферу спільної молитви. Найбільшу подяку за чудові спогади та безцінний досвід наставництва висловлюємо керівнику та координатору заходу о.Євгену Макогону.

Мар’яна Варивода,

студентка ДМК ім. В.Барвінського

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.