«Усе починається з мами!»

Слово «мама» вічне і неповторне як світ. І де б ми не були, щоб не робили – матусин погляд освітлює наш шлях, а ніжне серце зігріває теплом та ласкою. Мати завжди поруч – і в дні важкі, і в дні, повні щастям. І як хочеться сказати у відповідь добрі слова, зробити мамі маленький подарунок.

Ось таким музичним дарунком  для наймилішої і найріднішої людини у світі – мами, став концерт учнів вокального та народного відділів школи педпрактики ДМК  ім. Василя Барвінського, присвячений Дню матері.

Глядачів концерту зустрів ошатно прикрашений Малий зал, над оздобленням якого попрацювали студенти. Маленькі виконавці як весняні квіти, доповнювали святкову атмосферу. І музика, яка звучала зі сцени, була звернена до материного серця як подяка за турботу і ласку. Маленькі музиканти грали на бандурі (Х. Тунська, С.Одинак, Г.Вологжанова, Х.Кандар, М.Габчак),співали соло (А.Тунська, С.Білик, С.Топій, А.Доскоцька, Я.Климчук, О.Іванішів, М.Кахній, А.Савшак)   та дуетом (А.Мхітарян та І. Томків, А.Грос та А.Ригус, В.Стадник та М.Белз). Бурхливими оплесками супроводжували вдячні слухачі «Українську польку» в обробці В.Баб’яка, яку запально виконав на сопілці Н.Валага у супроводі інструментального ансамблю. А скільки душевних  почуттів вклав у виконання своїх творів дует у складі В.Кучерявого (баян)  та Т.Панасяка ( акордеон). Завершив концерт  студентський вокальний  ансамбль, виконавши «Пісню про матір» О. Морозова на слова Б.Олійника.  Кожна музична мініатюра супроводжувалася віршем-присвятою матері, який читали студентки вокального відділу  І.Томків та С.Яблонська.

    Маленьких виконавців підтримували і вболівали за них студенти-практиканти С.Яблонська, А.Ригус, А.Алексевич, Л.Котляр, В.Свердун, М.Глюз, М.Когут, Х.Крашевська, В.Салій, Г.Гриниха, І.Андріїв, В.Глушко, Н.Ковальчук, І.Томків, Р.Макойда, І.Ящишин, З.Яцків, В.Чолій, а також  викладачі-консультанти: В.Білас, Л.Хороб, Л.Павлінська, І.Конющак, Н.Сторожук, В. Чумак, О.Пиріг-Калініна,  В.Гамар, Н. Гамар, Т. Кисилевич, І.Сирватка.  Координаторами  проекту  стали викладачі Л. Хороб, Н. Сторожук, О.Сеник.

    Вдячні мами із замилуванням та любов’ю дивилися та слухали своїх дітей і їхні серця співали в унісон з усіма. Адже до них в цей день промовляли маленькі виконавці:

                        Мамо, матусенько, сонце ласкаве,

                        Що зігріває ночами і вдень!

                        В пору весняну тобі  дарували

                        Вітання музичні з найкращих пісень!

 

Ольга Сеник,

викладач Дрогобицького музичного коледжу імені В .Барвінського

 

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.