Наші в Одесі!

Протягом  трьох днів з 30 березня по 1 квітня 2017 року в Одесі на базі Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевича відбувався Шостий Південноукраїнський відкритий фестиваль-конкурс студентів-піаністів мистецьких навчальних закладів І-ІІ рівня акредитації Південноукраїнського регіону пам’яті видатної піаністки, заслуженої артистки України, професора Людмили Наумівни Гінзбург.

Не зважаючи на регіональний статус фестивалю, свою виконавську майстерність демонстрували студенти-піаністи з різних куточків України: Києва, Дніпра, Луцька, Миколаєва, Дрогобича, Одеси. Виконувалась фортепіанна музика Й.-С.Баха, Й.Гайдна, В.Моцарта, Л.Бетовена, Ф.Ліста, Ф.Шопена, В.Барвінського, Г.Саська, С.Рахманінова, Р.Щедріна та ін. Серед учасників фестивалю молодшої (студенти І-ІІ курсів) групи успішно виступили дві студентки ІІ курсу нашого коледжу: Галина Домін та Соломія Ек класу викладача Садової Л.І. Вони виконували сонати Л.Бетовена ор.14, прелюдії В.Барвінського та твори Г.Саська. Усі учасники І-ї вікової категорії отримали дипломи за участь у цьому фестивалі та грошову нагороду. Учасників старшої вікової групи журі вирішило диференціювати відзнаками: дипломами ІІ, ІІІ ступеня та дипломами за участь.   У вільний від прослуховування фестивальної програми час відбувалися цікаві творчі зустрічі та концерти – студентів та аспірантів класу професора, завідувача кафедрою спеціального фортепіано Одеської національної музичної академії ім. Нежданової  Павла Муляра, який був головою журі на даному фестивалі, концерт лауреатів попередніх фестивалів-конкурсів пам’яті Л.Н.Гінзбург.

І, нарешті, Одеса 1-го квітня, в День Сміху – чим не винагорода для усіх, хто постарався, попрацював, приїхав і мав чудовий настрій від пережитих позитивних вражень…

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.