Лекція-концерт до 220-ї річниці з дня народження Франца Шуберта

Кожна людина в своєму житті хоч раз переживає нерозділене кохання, відчай, самотність, безвихідь, крах надій і сподівань, безпорадність перед поворотами долі. І коли вас «накривають» такі емоційні переживання – тоді, як кажуть, ласкаво просимо у світ музики Франца Шуберта (1797-1828), який правдиво, від першої до останньої ноти пережив усе це у своїх творах.

31 січня 2017 року уся музична громадськість відзначила 220 річницю з дня народження цього австрійського композитора – завжди юного, вічного романтика номер один. У музичному коледжі з нагоди ювілею композитора відбулась лекція-концерт за участю викладачів та студентів. Прозвучали відомі вокальні та камерні композиції Ф.Шуберта. Сподіваємось, що наш захід мотивуватиме вас ще раз і ще раз полистати нотні видання з творами Ф.Шуберта, оновити в пам‘яті чи відкрити для себе нові сторінки творчості мистця та грані особистості, ім‘я якій Франц Шуберт, який «дихав» музикою і жив для того, щоб творити для нас – його нащадків.

Щиро дякуємо усім учасникам концерту за натхнення виконання і високі творчі імпульси та запрошуємо до подальшої творчої співпраці.

 

This slideshow requires JavaScript.

 

          

          

          

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.