Чотири сторінки з літопису добрих справ

Музичний коледж ім. Василя Барвінського є знаним на Дрогобиччині не лише як мистецько-освітній заклад, але й як осередок, в якому виховуються патріоти нашої величної Батьківщини. Студенти та викладачі ось уже майже три роки від початку неоголошеної агресором війни проводять волонтерські мистецькі акції на підтримку воїнів АТО. У літопис добрих справ минулий рік записав виступи на вуличних майданчиках міста, частування солодкою випічкою воїнів, які знаходились на реабілітації в санаторіях Трускавця, волонтерську коляду у храмах Дрогобича…

Прийдешній рік продовжує заповнювати сторінки літопису новими добродійними справами. Адже ми всі усвідомлюємо: війна йде на сході нашої країни, але кривавою межею проходить через серце кожного свідомого українця.

Сторінка перша: зустріч із волонтерами (Левко Скоп, Микола Походжай, Роман Мисишин, Зеновій Медюх), із бійцями добровольчих батальонів «Правий Сектор» та «ОУН», які захищають рідну землю на сході України та із викладачами музичного коледжу, які колядували в Авдіївці.

Сторінка друга: прощання з Колядою. Різдвяний спів лунав в міській Раді, в банкових установах, в навчальних закладах міста, в магазинах та на ринку, на міських вулицях та площах. Студенти музичного коледжу збирали  кошти для воїнів АТО.У  скарбничці  колядників – понад 12 тис.гривень.

Сторінка третя: на зібрані кошти студенти коледжу закупили для військових, які знаходяться в гарячих точках (Широкіно, Попасна, Світлодарська дуга), 30 комплектів термобілизни, пристрої для зарядки мобільних телефонів  в польових умовах,  засоби гігієни, каву, чай, солодощі, крупи. У кожну посилку були вкладені листівки, виготовлені дітьми. Основним мотивом посилань були слова: «Повертайтеся живими!».

Сторінка четверта:  прочитана 26 лютого цього року. В Народному Домі імені Івана Франка для  захисників та їх родин, а також для всіх, хто долучається до перемоги, відбувся концерт  «Дякую Тобі». Чудову музичну атмосферу створили художні колективи та окремі виконавці музичного коледжу ім. Василя Барвінського. Ліричним зачином  музичної акції прозвучали «Спогад» Т.Ярошенко та  «Серенада» Ф.Шуберта у виконанні ансамблю скрипалів (художній керівник – Оксана Максимова, концертмейстер – Вікторія Салій, солістка Наталія Цигилик-Чумак). Світ чарівної української музики розкривали слухачам тріо бандуристок (Христина Крашевська, Оксана Кісь,Олеся Кулеша, художній керівник – Ореста Пришляк), солістки Роксолана Кузик, Ірина Томків (художній керівник – Лідія Хороб). Окрасою концерту став виступ ансамблю  народної музики «Українські візерунки» (художній керівник – Василь Гамар). Саме учасники цього музичного гурту (Юрій Чумак, Наталія Чумак-Цигилик, Василь Гамар, Наталія Гамар, Юрій Дякунчак)  відчули на собі реалії військового часу, коли здійснили «різдвяний десант» у Авдіївку. Віртуозними звуковими мереживами зазвучали на сопілці та наї обробки українських народних пісень (соліст – Василь Гамар).   Ведучі   Юрій Німченко та Софія Яблонська поетичною ниткою «зшивали» виступи учасників святкового дійства  у фейєричне музичне полотно

На завершення концерту духовий оркестр музичного коледжу(художній керівник – Олег Соляр) подарував захисникам та їх родинам музичний сувенір: зазвучали попурі із пісень Володимира Івасюка і слухачі із задоволенням підхоплювали знайомі мелодії.

…Затихли останні звуки концерту, який  хоч на мить відірвав наших захисників від жорстокого світу війни. І це була тільки маленька краплина подяки нашим воїнам, яким ми говоримо: «Бережіть себе і повертайтеся живими!»

         Ольга Сеник,

викладач Дрогобицького музичного коледжу імені В. Барвінського

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.