Як з маленького джерельця…

9 листопада цього року в дошкільній установі «Дзвіночок» м. Дрогобича відбувся концерт української народної музики за участі дітей, які навчаються в музичній школі при ДДМУ ім. В.Барвінського, а також самих студентів навчального закладу.
Метою цього концерту було виховання та прищеплення любові до музики у дітей ще змалку. Студенти прагнули зробити дітей більш сміливішими та цілеспрямованими у своїх перших «музичних» кроках. Малеча була захоплена звучанням різних інструментів. Деякі діти бачили ці інструменти вперше.
У стінах «Дзвіночка» звучали такі інструменти, як: акордеон, баян, сопілка, бандура та фортепіано. Виконавцями були учні школи педагогічної практики: Фиштик Юлія, Токар Тадей, Валага Назар, Панасюк Тарас, Кучерявий Володимир, Вологжанова Галина та студенти: Макойда Роман, Гриниха Ганна, Варагаш Роман, Яворський Михайло, Стельмах Іван та Михайлик Петро.
Маленькі слухачі надзвичайно позитивно реагували на виконання усіх музичних номерів. Їхні емоції та енергетика передавалася нашим виконавцям і це дуже відчувалося та сприяло для ще більш драйвового виступу.
Успіх концерту став результатом сумлінної та плідної праці Терлецької – Фиштик О.І., яка була організатором та координатором проекту та викладачів музичного училища: Кисилевич Т.М., Сирватки І.М., Денис О.Є., Пришляк О.М., Гамара В.М., Сторожук Н.П.
Завершальною нотою концерту прозвучав виступ квінтету українських народних інструментів у складі: Варагаш Роман (акордеон), Яворський Михайло (акордеон), Стельмах Іван (сопілка), Михайлик Петро (скрипка),Макойда Роман (ударні), музичне виконання якого нікого не залишили байдужими. У запальному танку кружляли як малюки, так і вихователі із завідуючою дитячого садочка.
Виступ учнів школи педпрактики та студентів ДДМУ ім.В.Барвінського відкрив малюкам дивовижний і різнобарвний світ української народної музики. І як з малого джерельця виростає могутній океан, так і з таких невеликих музичних імпрез формується любов та милування рідною піснею та мовою.

Василь Кушнір та Тетяна Михайлик,
студенти IV курсу відділу «Теорія музики»
Світлини – Василь Кушнір

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.