Джон Леннон – легенда стилю

26 жовтня у стінах ДДМУ ім.В.Барвінського відбувся вечір памяті, присвячений відомому британському співаку – фронтмену гурту “The Beatles” Джону Леннону. Його творчість завоювала серця не одного покоління слухачів і до сьогодні залишається актуальною.

Ведучі розповідали про цікаві факти та історії з його життя, починаючи від народження і закінчуючи трагічно обірваною сторінкою – вбивством в самому розквіті його кар’єри.

Вечір супроводжувався неординарними музичними номерами. Студенти підготували цікаві виступи сольних ліричних пісень Джона Леннона під акомпанемент, а закінчили драйвовою інструментальною піснею “I saw her standing there” . Це показує наскільки різнобічною була творчість кумира мільйонів.

Присутні із задоволенням занурились в атмосферу стилю рок-н-ролу через призму творчості Джона Леннона.

Чудовим компліментом для організаторів та виступаючих був вщент заповнений  зал. Глядачі захоплено слухали та віддячували бурхливими оплесками. Думаю, що такі заходи мають стати поштовхом для нових цікавих зустрічей.

Щиро дякуємо викладачам англійської мови (Летнянка О.І., Левицька І.М., Прозор М.М.) за організацію та проведення заходу.

Софія Яблонська,

студентка IV курсу відділу «Спів»

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.