«Де хочеш йди, і як знаєш роби, та за щастям їдь лиш до Львова»

Не випадково місто Львів називають «музей під відкритим небом». Тому, приїхавши туди,  відчуваєш приплив сил, енергії, творчих поривань. На підсвідомому рівні розумієш і усвідомлюєш, що тут чекатиме тебе щось неймовірне і величне. Такою непередбачуваною і цікавою була поїздка 28 жовтня у місто Лева, яку організувала нам мудрий наставник, керівник ІІ-Б курсу Костів І. М.

Цими днями у Львові проходив Другий міжнародний конкурс скрипалів Олега Криси, де на сцені обласної філармонії таланти з усього світу змагалися за звання найкращих молодих віртуозів. Нам пощастило побувати на репетиції конкурсантів ІІІ туру: Джі-Єон Лі (США) та Еймі Вакуй (Японія) з симфонічним оркестром. Надзвичайно були вражені талантом та майстерністю їхнього виконання концертів Я. Сібеліуса та В. Губаренка. Дуже захопливо спостерігали за рухами та емоційністю головного диригента філармонії Тараса Криси. Мабуть, кожен з нас, студентів-скрипалів, почерпнув для себе багато корисного від побаченого і почутого.

Сповнені піднесеного настрою, ми вирушили насолоджуватись ще одним видом мистецтва, а саме – архітектурою Львова. Зважаючи на те, що Ірина Михайлівна викладає культурологію, вона захопливо розповідала про стилі, в яких виконані будівлі, споруди, собори, що було для нас дуже цікаво і повчально. Завдяки таким розповідям ми ніби потрапляли у казку – зовсім інший світ.

Завершальним етапом культурної програми був балет «Лебедине озеро» П. І. Чайковського у Львівському національному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької. Саме 28 жовтня в партії принца Зігфріда дебютував провідний соліст балету Трістан Добровний, який працював у Королівській Опері м. Вінніпеґ (Канада). З великим успіхом завершився дебют артиста. Кожен з нас зрозумів наскільки багато треба вкласти праці, щоб донести до глядача не просто твір, а й ідею самого автора. Ще довго будемо враженими від перегляду даного балету.

Незабутньо і приємно пройшов у нас цей день. За що, ми будемо вдячні нашій викладачці, яка зуміла розвіяти нас з буденних турбот і подарувала  хвилини радості та творчого збагачення.

Студентка ІV курсу

відділу оркестрових струнних інструментів

Дрогобицького державного музичного училища ім. В.Барвінського

Марта Макух

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.