Національно-визвольна війна українського народу сер. ХVII ст. під проводом Богдана Хмельницького

На відділі соціально-економічних та гуманітарних дисциплін відбувся відкритий урок з історії України на тему “Національно-визвольна війна українського народу сер. ХVII ст. під проводом Богдана Хмельницького”.

Тип уроку: комбінований, із використанням інтерактивних методів навчання.

Під час заняття було використано різноманітні методи навчання: робота з історичними фільмами, документами, джерелами, картою.
З метою актуалізації опорних знань, студенти слухали композицію “Їхали козаки” та обговорювали історію виникнення та становлення козацтва. Також темі козацтва був присвячений цілий куток, де знаходився наочний матеріал, стінгазета, яку підготували студенти, настільна карта, документи, історичні газети.

Діти мали змогу не лише отримати необхідний навчальний матеріал, але й закріпити його уривками відомого фільму режисера Єжи Гофмана “Вогнем і мечем”.

Важлива увага була відведена постаті Богдана Хмельницького, його біографічним даним, характеристиці зовнішнього вигляду та рис характеру.

З метою закріплення знань були використані тестові завдання, з якими студенти впорались швидко і якісно. Підводячи підсумки заняття, студенти виконали відому композицію Океану Ельзи “Не твоя війна” під музичний супровід фортепіано, скрипки та віолончелі. Це було свідченням не лише відмінного засвоєння матеріалу, але й творчого його осмислення.
Все заняття супроводжувалось активними обговореннями та дискусіями. Щиро дякую студентам ІІ-Б курсу за плідну працю.

Викладач Дрогобицького державного

музичного училища ім. В. Барвінського

Костів  І. М.

This slideshow requires JavaScript.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.