ДЯКУЮ ТОБІ !

Невід’ємною часткою нашого сьогоденного життя став волонтерський рух. Ангелами без крил, Оберегом та Надією називають людей, які забули про сон та родинний спокій, збирають і сортують, приймають і  передають, купують і відправляють на Схід речі, амуніцію, спорядження, їжу, одним словом, все, що потрібно бійцям на передову.  Та іноді важливішим за бушлат та буржуйку стають для військових дитячі малюнки та сувеніри, щиро та душевно заспівана пісня. Саме такі послання роблять бійців сильнішими, дають величезну впевненість у Перемозі, впевненість в тому, що їх пам’ятають і чекають вдома.

З ініціативою  подарувати свято захисникам мирного неба і провести благодійний концерт для воїнів АТО «Дякую Тобі»  виступила  координаційна група волонтерів «Дрогобич –SOS – допомога армії. До цієї акції радо долучився колектив Дрогобицького музичного училища імені В.Барвінського. Адже студенти та викладачі від початку неоголошеної агресором війни проводять волонтерські мистецькі акції на підтримку воїнів АТО.  Це і вуличні виступи на майданчиках Дрогобича, Стрия та Львова, концертні поїздки в зону АТО (викладачі Оксана та Сергій Максимови, Микола Цюрик, Іриней Турканек), концерт та солодка  випічка для  військових на реалібітації у санаторіях Трускавця,  волонтерська коляда у храмах Дрогобича та на центральних майданах міста. Благодійний концерт «Дякую Тобі» відбувся 12 березня цього року у Народному Домі м. Дрогобича.   На суд воїнів АТО та їх родин творчі колективи ДДМУ ім..В.Барвінського винесли цікаву і різноманітну програму. Після урочисто-скорботної промови владики о. Ярослава Приріза  музичним продовженням став виступ  ансамблю скрипалів (художній керівник –  Оксана Максимова, концертмейстер – Вікторія Салій), який виконав п’єсу «Спогад» Т. Ярошенко та пісню «Рідна мати моя» П.Майбороди (соліст Ігор Конюшак).

Про трагічні сторінки розстріляного Майдану  нагадали виступи тріо бандуристок у складі Віти  Мельник, Уляни-Марії Губицької, Мирослави Сенів, солістів Михайла Гриня та Марка Коберинка.  Святковим феєрверком  пролунав  виступ  ансамблю народної  музики «Українські візерунки»  (художній керівник – Василь Гамар). А коли студенти Марко Коберинко та Олена Щепанська співали про маму та Україну, не в одного слухача тремтливо відізвалася душа. Адже для кожного захисника Україна і рідна мати тісно переплелися у серці. А на завершення концерту духовий оркестр ДДМУ ім.. В.Барвінського подарував музичний сувенір із популярних класичних та естрадних мелодій (художній керівник – Олег Соляр).

Чудовий світ музики, солодка випічка на певну мить вирвали із воєнних реалій  наших захисників, наших мужніх чоловіків, які тримають у своїх руках наш спокій та мир на нашій землі. «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя!» (Василь Симоненко).

Ольга Сеник,

викладач Дрогобицького державного музичного училища

ім. Василя Барвінського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.